slide01

Кропивницькі свободівці долучилися до ходи на підтримку полонених спецпризначенців

Автор  Субота, 11 листопада 2017 15:41

11 листопада 2017 року в місті Кропивницькому відбулася велелюдна хода на підтримку військовополонених земляків Сергія Глoндара та Oлександра Кoрінькoва, які ще з 2016 року перебувають на окупованій території. До заходу активно долучилися свободівці Кропивницької міської організації та активісти ВГО «Сокіл».

Зокрема, в ході взяли участь депутати міської ради від ВО «Свобода» Сергій Капітонов та Геннадій Маламен, а також депутати-націоналісти Фортечної та Подільської районних рад в місті Кропивницькому. Учасники ходи зібралися біля пам’ятника Янголу-охоронцю і пройшли до центрального майдану міста. Активісти несли в руках портрети військових, які вже 1000 днів не можуть потрапити додому.

«Свободівці не могли не долучитися до заходу, адже ми усвідомлюємо, яка це страшна біда для родин полонених і самих вояків. Націоналісти не з розповідей знають про війну – багато свободівців нині перебувають на бойових позиціях. Тому підтримка кожного військового принципово важлива для  нас. А ситуація, коли хлопці впродовж тривалого часу не можуть повернутися до своїх родин, – чергове підтвердження того, що «Мінські домовленості» не діють і війни не зупинять», - коментує участь у заході Сергій Капітонов.

На площі Героїв Майдану свободівці спільно з іншими учасниками ходи взяли участь у флеш-мобі. Всі присутні на заході вишикувалися рядами створивши таким чином літери, щоб згори можна було прочитати слово «Волю». До учасників ходи звернулися рідні полонених Олександра і Сергія, які розповіли про свої численні поневіряння у владних кабінетах з метою визволення вояків з полону, та військові побратими хлопців.

Sidebar Ad 1

FACEBOOK