slide01

Кропивницькі сокільці пройшли військовий вишкіл у таборі "Дикий степ"

Автор  П'ятниця, 28 липня 2017 12:01
З 14 по 16 липня у селі Волохів Яр, що на Харківщині, відбувся вишкільний табір "Дикий Степ". На запрошення друзів з Чугуївського районного осередку ВГО "Сокіл" приїхали і сокільці з Кропивницького. Про це розповідає на ФБ Юля Квіточка, член ГО "Сокіл".
 
"Учасники табору пройшли тренування з тактики ведення бою на відкритій місцевості, спортивного ножового бою, рукопашу та основ першої домедичної допомоги. 
Під час нічного рейду націоналісти пройшли близько семи кілометрів, відпрацьовали пересування розвідувальною групою на відкритій місцевості, перехід річки під час імпровізованого обстрілу, виявлення і знешкодження розтяжок та евакуація пораненого з поля бою.
Табір організований в рідному селі Мирослава Мисли - нашого побратима, який загинув у бою з московськими окупантами 2 жовтня 2016 року у селищі Кримське Луганської області. Власне, табір цей був присвячений Дню народженню Мирослава, яке було 4 липня. Його побратими друг Січень та друг Білорус саме так вирішили відзначити перший День народження Мирослава без Мирослава... Готувати молодь до оборони рідних домівок від окупанта, гартування морального та фізичного духу - ось основні завдання табору.
 Особисто мені дуже запам'ятався нічний рейд, де ми відпрацьовували пересування розвідгрупи у відкритій місцевості. Вернулись ми з рейду всі мокрі від ранкової роси, бо потрібно було відпрацьовувати схему переміщення групи вперед в бою, де потрібно було то залягати у траву, вкриту росою, то чимдуж бігти вперед і через декілька секунд знову залягати в мокру траву. По завершенню рейду жоден боєць не постраждав) Дуже вдячна хлопцям за проведений вишкіл, де знайшла нових друзів, які і прикриють твою спину в бою і допоможуть добрим словом. Відвідуйте сокільські табори, знаходьте нових друзів, вдосконалюйте свою фізичну форму і завжди будьте готові дати гідну відсіч окупанту!", - йдеться у повідомленні.
888
777
Sidebar Ad 1

FACEBOOK