slide01

Кропивницькі підприємці звернулись до депутата-свободівця Ігоря Якименка

Автор  Середа, 26 липня 2017 15:12

Сьогодні, 26 липня, відбулось засідання дванадцятої сесії Фортечної районної у місті Кропивницькому ради. Зареєструвались 26 депутатів.

До порядку денного дванадцятої сесії Фортечної районної у місті ради сьомого скликання було включено два питання.

Першим питанням було розглянуто депутатський запит депутата від фракції ВО "Свобода" Ігоря Якименка. До депутата з колективною заявою звернулися керівники підприємств, які здійснюють свою підприємницьку діяльність на колишній території ПАТ "Комбінат по випуску продовольчих товарів".
"Сталася ситуація, що їм відмовляють в юридичному отриманні вільного проходу та проїзду по наявній дорозі до власних підприємств через територію, яка залишилася за ПАТ "Комбінат по випуску продовольчих товарів", відмовляючи у підписанні договорів сервітуту", - повідомив депутат-свободівець Ігор Якименко.
Відомо, що позитивних відповідей немає як від ПАТ "Комбінат по випуску продовольчих товарів", так і від Новенської селищної ради, бо ПАТ "Комбінат по випуску продовольчих товарів" земля поки не має юридичного оформлення, а у підприємств, які написали звернення до депутата, договори оренди наявні.

Депутатський корпус одноголосно підпримав запит депутата-свободівця для того, щоб голова Новенської селищної ради міста Кропивницький Денисенко С.П. призначив комісію, яка розгляне побажання підприємців та переведе центральні проїзди колищньої території ПАТ "Комбінат по випуску продовольчих товарів" у статус вулиць або провулків, що у свою чергу надасть можливість цим підприємствам отримати юридичні адреси і в подальшому не мати складнощів з поштовими відправленнями.

Другим питанням розглянули внесення змін до показників районного у місті бюджету. 176200, 00 грн. буде направлено до КЗ "Центр реабілітації для дітей-інвалідів" на різні потреби, яких має вистачити до кінця поточного року.

Олександр Кришко, голова Фортечної районної ради, повідомив присутнім, що ведуться роботи по винайденню коштів для придбання авто для реабілітаційного центру. Автівку можна буде використовувати не лише для перевезення дітей до центру, а і для поїздок на різні заходи і за місто.

Sidebar Ad 1

FACEBOOK