slide01

Кропивницька ВО «Свобода» відсвяткувала 25-річчя партії

Автор  Неділя, 30 жовтня 2016 16:03

29 жовтня у Кропивницькому відбулось урочисте зібрання Кропивницької ВО "Свобода" з нагоди 25-річчя з дня утворення націоналістичної партії. На святкування ювілею з"їхались націоналісти з усієї області.

Вступне слово тримав голова обласної організації Ігор Степура, який привітав побратимів зі святом і поділився спогадами про події на Майдані. 

На урочистий захід був запрошений військовий капелан отець Олександр, який закликав присутніх говорити українською і завжди відстоювати інтереси своєї неньки України. На ювілеї виступила сім"я Баранюк з піснею про вишиванку під супровід бандур. А соліст Обласної філармонії Олександр Бевзай зворушливо виконав відому пісню "Ніч яка місячна". Викликав сльози виступ маленької Ліани з Новгородки, якій організатори подарували книжку про княгиню Ольгу. Завітав на ювілей гурт "Проти течії" (козацький партизан-рок), Рама Вішес виконав патріотичні пісні під гітару: "Свобода" та "Синьо-жовті кольори".

О.Ромащенко, депутат Долинської райради від ВО Свобода", розповів присутнім про те, як зароджувалась націоналістична організація на Кіровоградщині. А Руслан Степура, заступник голови з воєнних питань, поділився спогадами про трагічну загибель Зураба Хурция, який був вбитий під час Революції Гідності. Націоналісти вшанували хвилиною мовчання пам"ять свободівців, які загинули на Майдані та у Московсько-українській війні. Завітав на святкування ювілею ветеран УПА Семен Климович Сорока, який розповів, наскільки цінною є свобода для українців, закликав усіх розширювати свободівську організацію. Голова обласної організації Ігор Степура нагородив подяками "За наполегливу працю в справі наближення нашої Перемоги" свободівців, які особливо активно працюють у лавах партії.

Привітала організацію ВО "Свобода" від ГО "Яворина" Валентина Позняковська, яка приїхала з Новгородки. Валентина наголосила на тому, що українське жіноцтво в усі часи допомагало своїм чоловікам у боротьбі за Україну. Побратими завжди можуть розраховувать на підтримку своїх яворинок. Урочисте свято традиційно завершили виконанням державного Славня.

Прес-служба Кропивницької міської організації ВО «Свобода»

 

IMG 0894             IMG 0898

 

 

 

IMG 0907

 

 

IMG 0909

 

 

 

IMG 0915

 

 

 

IMG 0917

 

 

IMG 0920

 

 

 

IMG 0928

 

 

IMG 0930 копия

IMG 0939

 

IMG 0957

IMG 0967

 

IMG 0971

 

 

IMG 0976

IMG 0902

 

IMG 0893 

 

IMG 0890

 

IMG 0973

 

 IMG 0975

 

 

 

 

 

 

 

 

Sidebar Ad 1

FACEBOOK