slide01

Кропивницька ГО "Яворина" нагородила учасників літературного конкурсу "Мама Героя"

Автор  Вівторок, 27 червня 2017 15:25
У квітні-місяці ВГО "Яворина" оголосила літературний конкурс для учнівської молоді "Мама Героя", присвячений Дню матері. З Кіровоградщини у конкурсі взяли участь одинадцять юнаків і дівчат, кожен учасник "пропустив через своє серце" і тему загалом, і конкретну ситуацію: пишався, чекав, співпереживав, страждав чи радів разом зі своєю героїнею. Діти, які обрали саме цей конкурс, саме з цією темою - це діти небайдужі до долі своїх близьких, чи людей, які живуть поруч, до долі нашої країни.
По завершенню конкурсу підбито підсумки.
В Кіровоградському художньому музеї 26 червня пройшло урочисте нагородження конкурсантів, підтримати молодь прийшли батьки, вчителі, місцеві "яворинки", друзі та працівники художнього музею.
 
Інна Слободян, голова міської організації ГО "Яворина", подякувала юним учасникам конкурсу за участь: "Пишаємося тим, що у нас є така гарна патріотична молодь! Дякуємо батькам та педагогам за виховання! Публікуємо твори наших учасників на цій сторінці, щоб всі мали змогу з ними ознайомитись і ще декілька разів переконатися, що Україна має майбутнє, бо в неї є такі люблячі діти! В більшості учасники конкурсу писали про Героїв сучасної російсько-української війни.  Цією справою ви черговий раз подякували цим людям,  за наше мирне небо. Ви, по своєму, переповіли їх історії, змусили читачів також бути вдячними і  задуматися і про свою роль у нашій спільній справі. Ми раді, що цей конкурс познайомив нас з вами і з вашими наставниками, сподіваємось на подальшу співпрацю на благо нашої країни". 
 
Культуролог і художник Людмила Борисенко зворушливо зачитала власний вірш "Моя Україна".
 
Нагорджували переможців Ігор Степура, заступник голови Кіровоградської облради, голова ОО ВО "Свобода", та Сергій Капітонов, депутат Кіровоградської міської ради, голова МО ВО "Свобода". Молодь отримала у подарунок дипломи та історичні романи: "Маруся" В. Шкляра та книгу "Небо Левка Мацієвича".
 
Учасники конкурсу "Мама героя" на Кіровоградщині:
 
Жарікова Аміна, учениця Первозванівської ЗШ
Малюга Аліна, учениця Первозванівської ЗШ
Амбросов Олесь, випускник «Ліцею мистецтв» 
Баранцева Поліна, студентка Ліцею побутового обслуговування
Лісовський Дмитро, випускник  ЗО №17
Станцієру Діана, студентка "Кіровоградського вищого професійного училища №-4"
 
На завершення заходу для усіх присутніх виступив ВІА "IMPREZA" з Олександрівського районногобудинку культури, керівник колективу Юрій Скорець.
20170626 1228041 
20170626 1223491
20170626 1225041
news main 59040 90111962554
 
 
 
 
Твори можна перечитати за цими посиланнями:
 
Sidebar Ad 1

FACEBOOK