slide01

Головою обласного осередку ВО «Свобода» Кропивниччини обрали Андрія Міщенка

Автор  Субота, 24 лютого 2018 18:14

24 лютого 2018 року в місті Кропивницькому за участі лідера ВО «Свобода» Олега Тягнибока відбулася звітно-виборча конференція обласного осередку ВО «Свобода». В ході зборів головою організації націоналістів Кропивниччини одностайно був обраний Андрій Міщенко.

Як повідомляють свободівці, попередній голова обласної організації Ігор Степура склав свої повноваження у зв’язку з неможливістю поєднувати посаду заступника голови Кіровоградської обласної ради та керівника осередку політичної партії. Після звіту про діяльність на посаді попереднього очільника націоналістів Ігора Степури, лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок запропонував у якості керівника осередку кандидатуру Андрія Міщенка.

«Андрій Міщенко – ветеран партії, член ВО «Свобода» з 1991 року. На початках розвитку партії Андрій Міщенко очолював Тернопільську організацію, а потім успішно створював Чернігівську обласну організацію. Крім того, у своєму послужному партійному списку Андрій Міщенко має позитивний результат створення Дніпропетровської організації. Обидві ці організації, Чернігівська і Дніпропетровська, функціонують саме завдяки людям, яких мобілізував друг Андрій. Він був народним депутатом України минулого скликання. Завдання, яке стоїть зараз перед Андрієм Міщенком, - продовжити всі позитивні тенденції в Кіровоградській обласній організації. Крім того, буде завдання підвищити попередній результат і домогтися більшої підтримки націоналістів на наступних виборах», - повідомив присутнім Олег Тягнибок.

Учасники конференції, які з’їхалися з усіх куточків Кропивниччини, одностайно підтримали кандидатуру Андрія Міщенка на посаду голови обласної організації ВО «Свобода». Звертаючись до делегатів конференції, Андрій Міщенко висловив впевненість у плідній співпраці зі свободівцями області, а відтак – і з прихильниками «Свободи».

«Якщо кожний з вас буде запалювати навколо себе друзів, знайомих, середовище, де працює, тим далі буде розходитися наша ідея. Я вважаю, що тут є добрі перспективи, оскільки ваша земля – це гетьманщина, а у нас зараз дуже сильним є національне відродження. Друге – ми бригада, яка воює. Ми маємо працювати, адже ми можемо контролювати державу. Кожен з нас є цінним кадром, бо він сам прийшов з вулиці в політику, аби щось змінити. А таким людям болить держава, такі люди є особливо вмотивованими і амбітними, щоб домогтися результату», - підкреслив Андрій Міщенко.

Після голосування та затвердження складу обласного комітету свободівці мали можливість поспілкуватися з Олегом Тягнибоком та отримати відповіді на важливі запитання щодо політичної ситуації в країні.

Sidebar Ad 1

FACEBOOK