slide01

Фортечна райрада вимагає на майбутнє карати за надмірні тарифи

Автор  Вівторок, 11 квітня 2017 11:21

11 квітня відбулась сесія Фортечної районної у місті Кропивницькому раді, де підняли питання депутатського звернення щодо тарифів на газопостачання.

Тема встановлення щомісячної абонентської плати за підключення до системи газопостачання уже тривалий час перебуває у центрі уваги, пише "Трибуна".

Депутати фракції ВО "Батьківщина" та ВО "Свобода" звертаються з проханням не допустити чергове знущання з українського народу, в зв'язку з прийняттям Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, антинародних постанов, якими безпідставно встановлено тарифи на послуги розподілу та постачання природного газу.
Депутати вище зазначеної фракції переконані, що вартість абонентської плати на газопостачання необгрунтовано завищено рядами Яценюка-Гройсмана. До того ж, вважають це свавіллям, яке призведе до суттєвого збільшення витрат населення на оплату газу та його подальшого зубожіння.
У зв'язку з цим вони просять скасувати антинародні рішення НКРЕКП з встановлення щомісячної абонентської плати за підключення до системи газопостачання та відправити у відставку його керівництво.

Sidebar Ad 1
Sidebar Ad 3

FACEBOOK