slide01

Фортечна райрада в м. Кропивницькому підтримала вимогу свободівки Олени Скочко щодо освітлення двох провулків

Автор  П'ятниця, 24 листопада 2017 17:30

22 листопада 2017 року відбулося пленарне засідання 14-ї сесії Фортечної районної у м. Кропивницькому раді, в ході якого були підтримані два запити депутатки-свободівки Олени Скочко щодо облаштування освітлення на двох провулках обласного центру.

За словами Олени Скочко, перший запит стосувався провулку Плетений у місті Кропивницькому, на якому давно слід відремонтувати дорогу і встановити освітлення, а другий, відповідно, – провулку Сухумського, що не освітлюється уже впродовж 13 років.

«Хочу зазначити, що на провулку Плетений внаслідок ремонтних робіт була знищена бруківка, а освітлення тут взагалі ніколи не було. Щодо провулку Сухумського, то, після заміни старих стовпів електромережі на нові, ліхтарі були зняті, і з того часу мешканці приватного сектору постійно наражаються на небезпеку в темну пору доби. По суті, мова йде лише про кілька ліхтарів. Не думаю, що це аж такі непомірні видатки для бюджету обласного центу», - коментує свої запити Олена Скочко.

Всі присутні депутати погодилися з необхідністю піти назустріч громаді та одноголосно підтримали обидва запити депутатки-націоналістки.

Sidebar Ad 1

FACEBOOK