slide01

Депутати підтримали запит Сергія Капітонова щодо ремонту багатоквартирного будинку в Кропивницькому

Автор  Понеділок, 27 листопада 2017 17:36

Сьогодні, 27 листопада 2017 року, в ході другого засідання 10 сесії міської ради Кропивницького був підтриманий депутатський запит голови фракції ВО «Свобода» Сергія Капітонова щодо необхідності негайного створення відповідної комісії для обстеження та встановлення ступеня аварійності будинку №7 по вул. В. Нікітіна в обласному центрі.

Як зазначив свободівець Сергій Капітонов, це питання є дуже важливим для мешканців будинку, оскільки внаслідок руйнації стін та стелі є вірогідність, що всі означені конструкції одного дня впадуть на голови людей, спричинивши велике лихо.

«Свого часу цей будинок вже обстежувала комісія, був зроблений частковий ремонт, але це не принесло бажаного результату. Будинок продовжує руйнуватися. Я прошу депутатів підтримати цей запит, оскільки озвучується він не тому, що Капітонову заманулося виступити з трибуни, а тому, що дійсно може бути загроза здоров’ю та навіть життям людей, які перебувають в зоні ризику», - наголосив у зверненні до депутатів Сергій Капітонов.

Депутати підтримали пропозицію націоналіста з метою вивчення ситуації  створити спільну комісію, до складу якої увійдуть  представники управління ЖКГ та управління капітального будівництва. Також, в разі необхідності, Сергій Капітонов вимагає опрацювання можливості внесення змін до бюджету на 2018 рік та передбачити кошти на терміновий ремонт означеного будинку.

Депутати без заперечень погодилися підтримати запит націоналіста та піти назустріч громаді.

Sidebar Ad 1

FACEBOOK