slide01

Депутати міськради Кропивницького не проти перетворення зони відпочинку на АЗС чи СТО

Автор  Четвер, 12 липня 2018 16:46

Сьогодні, 12 липня 2018 року, в ході засідання сесії міської ради Кропивницького депутати не підтримали депутатський запит голови фракції ВО «Свобода» Сергія Капітонова щодо заборони перетворення рекреаційної зони в обласному центрі на автозаправку чи СТО. Свободівець закликав раз і назавжди закрити питання зі зміною зонування земельної ділянки. Проте, на підтримку запиту націоналіста виступили всього 9 обранців.

Нагадаємо, що 20 червня 2018 року в ході засідання «земельної» комісії було ухвалене злочинне рішення віддати зону відпочинку під будівництво автозаправки чи СТО. 22 червня свободівець Сергій Капітонов звернувся до депутатів, громадських активістів та представників ЗМІ з проханням об'єднати зусилля, щоб не дозволити знищити сквер.

Сьогодні ж, перед початком сесії, під стінами міськради відбулася акція на захист зелених насаджень в Кропивницькому. Активісти констатували: міська влада закриває очі на знищення дерев у місті. Крім того, учасники пікету висловлювали обурення посяганнями на зелені зони в обласному центрі.

За словами Сергія Капітонова, проект рішення про зміну зонування земельної ділянки, на якій сьогодні розміщений сквер, вже підготований. На думку свободівця, зацікавлені особи рано чи пізно зможуть домогтися винесення даного проекту на голосування. Таким чином, місто Кропивницький позбудеться ще однієї зеленої зони.

«Проект рішення про зміну зонування даної земельної ділянки викликав негативну реакцію мешканців Кропивницького. На жаль, питання станом на сьогодні не зняте. Проект рішення пройшов всі етапи. Зокрема, він отримав схвалення земельної комісії і в будь-який час може бути винесений на розгляд сесії кимось з депутатів, навіть з голосу. Я вважаю, що треба ухвалити рішення про відмову в зміні зонування зазначеної земельної ділянки», - наголосив у своєму зверненні до депутатів Сергій Капітонов.

Націоналіст зазначив, що ухвалення депутатського запиту із забороною перетворення скверу в АЗС або будь-який інший заклад, може зняти градус напруги в суспільстві. Проте, депутати не підтримали ініціативу Сергія Капітонова. Зокрема, жодного голосу на підтримку депутатського запиту не дали фракції «Опозиційного блоку», «Нашого краю», «Рідного міста» та «Самопомочі». На думку свободівців, місто Кропивницький таким чином намагаються «закатати» в бетон, адже зон відпочинку тут і так катастрофічно мало.

Sidebar Ad 1

FACEBOOK