slide01

Депутат-націоналіст відстоює інтереси простих кропивничан

Автор  Четвер, 07 червня 2018 15:31

Допоки жителі вулиці Габдрахманова наражатимуться на небезпеку?

Сьогоді, 7 червня, у Міській раді Кропивницького відбулась XV сесія Фортечної районної у м. Кропивницькому ради сьомого скликання. На засіданні зареєструвалось 27 депутатів.

Спочатку розглядаються депутатські запити. Перед народними обранцями зачитав своє звернення до міського голови депутат Ігор Якименко (ВО "Свобода"), у якому мова йде про питання ремонту тротуару по вулиці Габдрахманова зі сторони провулків Обривний та Рівненський.

За тривалий час експлуатації покриття тротуару де зникло, де покрилося багнюкою, бо рівень тротуару нижчий за рівень самої дороги і на нього стікає бруд. Під час опадів утворюються багнюка та ями з водою. Мешканцям прилеглих вулиць та тим людям, які обслуговуютьсяу поліклініці №1, доводиться обирати - або місити багнюку на тротуарі, або виходити на проїжджу частину, що є небезпечно для життя та порушує Правила дорожнього руху.

"Тож від імені мешканців вулиці і від себе переконливо прошу поспияти вирішенню питання виділення коштів з міського бюджету на виконання робіт по проведенню ремонту тротуару по вулиці Габдрахманова зі сторони провулків Обривний та Рівненський, з урахуванням дренажу, який потрібен, щоб брудна вода з дороги не потрапляла на полотно тротуару".

В результаті голосування депутати рішення підтримали одноголосно.

 

6363  7575

 

 

Sidebar Ad 1

FACEBOOK