slide01

Чи стане суд на захист пенсіонера – жертви власної доньки?

Автор  Понеділок, 25 вересня 2017 18:38

Завтра, 26 вересня 2017 року, о 12:30 в Апеляційному суді Кіровоградської (поки що) області відбудеться чергове судове засідання в скандальній справі за позовом доньки проти рідного батька  Олексія Цаня за право володіти житлом. Про  дату засідання та суть конфлікту  розповів депутат Фортечної районної ради в м. Кропивницькому від ВО «Свобода» Ігор Якименко, який, власне, і тримає на контролі протистояння  доньки Світлани проти батька, намагаючись повернути літньому чоловіку віру в справедливість.

Як повідомив Ігор Якименко, тяжка історія родинної боротьби Цанів суперечить всім принципам людяності і триває вже понад 6 років. За цей час О. І. Цань пройшов багато поневірянь: від судової тяганини, образ, принижень – і до пошуку та орендування житла. Та лише зараз, завдяки втручанню депутата-націоналіста та безпосередній участі в судовому процесі його помічниці  - Наталії Капиці - проблема пенсіонера О. Цаня зацікавила громадськість. Попереднє судове засідання (13 вересня) відбувалося в присутності журналістів, а напередодні наступного - завтрішнього -  вийшов друком номер обласної газети «Народне слово» (за 22 вересня), який містить об’ємний матеріал «Хата дорожча за тата» про життєві поневіряння батька з вини власної доньки.

Свободівець Ігор Якименко переконаний: тільки широкий розголос навколо історії, в якій донька фактично виганяє батька з дому і претендує на його земельну ділянку,  може спонукати жінку до переоцінки цінностей та усвідомлення провини перед літнім чоловіком. Хоча, після стількох років її намагання відібрати  у батька останнє, віра в щасливе і добре завершення цього протистояння дуже примарна.

Представниця О. Цаня в суді Наталія Капиця, в свою чергу, незадоволена самим судовим процесом. Вона стверджує, що суд затягують спеціально. За її оцінкою, всі обставини справи були неодноразово вивчені ще до подання апеляції. У спадок від матері Світлана Цань отримала чверть житла, проте продовжує незаконно хазяйнувати на всій житловій площі. Суд першої інстанції підтвердив право О. Цаня на проживання в рідній оселі та володіння нею, але донька не заспокоїлася і оскаржує рішення.

«І, немов у кращих традиціях «нашого» суддівства, ми знову спостерігаємо якесь незрозуміле затягування. З одного боку, очевидно, що донька пана Олексія поводиться негідно і навіть підло, фактично виганяючи батька на вулицю. Але з іншого – суд знову оголошує перерву, буцім, для примирення. Ніхто, звісно, не проти, – але хіба піде на примирення і визнання провини жінка, яка стільки років судиться з рідним батьком за майно? Знаючи приклади завідомо антилюдських рішень корумпованих і недолюстрованих суддів сучасності, хочеться лише сподіватися,  що в цьому випадку рішення буде адекватним», - коментує ситуацію Ігор Якименко.

Разом з тим, свободівець обіцяє пенсіонеру посильну підтримку і наголошує: шлях до справедливості буває довгий, але вона того вартує. Сподіваємося, що завтра суд відмовить у задоволенні апеляційної скарги Світлана Цань і сивочолий чоловік отримає те спокійне і розмірене життя, на яке заслуговує 80-літня людина.

Sidebar Ad 1

FACEBOOK