slide01

Андрій Міщенко: Монополізація економіки олігархами призводить до деградації Української Держави

Автор  Середа, 28 лютого 2018 16:52

27 лютого 2018 року в прес-клубі міста Кропивницького відбулася прес-конференція народного депутата VII скликання, голови обласної організації ВО "Свобода" Кропивниччини Андрія Міщенка та голови Кропивницької міської організації націоналістів Сергія Капітонова. В ході прес-конференції свободівці поспілкувалися з журналістами про перспективи розвитку обласної організації, політичну ситуацію в країні та високу вірогідність дочасних виборів до парламенту.

Насамперед Андрій Міщенко розповів про причини, які спонукали до зміни керівництва в обласній "Свободі". Він повідомив, що попередній голова обласного осередку Ігор Степура склав свої повноваження, оскільки для партії неприйнятна практика, коли керівник міського чи обласного осередку поєднує партійну посаду з посадою у виконавчих чи представницьких органах влади. Саме тому, за поданням лідера партії Олега Тягнибока звітно-виборча конференція обласної організації одностайно затвердила кандидатуру на посаду голови осередку Андрія Міщенка.

Новообраний очільник обласної "Свободи" коротко розповів про себе та про свою діяльність в партії, яку розпочав ще 1991 року. Серед іншого, він зазначив, що має досвід розбудови кількох обласних партійних осередків, зокрема, на Чернігівщині і Дніпропетровщині, які нині успішно працюють і мають підтримку громад на місцях.

Щодо роботи безпосередньо на Кропивниччині, Андрій Міщенко має дуже оптимістичні прогнози. Націоналіст наголосив, що обласна організація має у складі свого членства людей, які здатні запалювати навколо себе інших та нести ідею нації в маси. На думку керівника обласної "Свободи", це свідчить про можливість розбудови потужної організації, яка буде здатна перемагати і отримувати високу оцінку своєї діяльності з боку громадян.

"Враховуючи те, що партія має дуже гарні перспективи розвитку в центральній і східній Україні, а останні місцеві вибори показали стабільний ріст, ми би дуже хотіли донести до українців свої програмові засади, своє бачення розвитку держави. Зі свого боку, я маю намір передати весь свій досвід місцевим свободівцям. Революція гідності минула, але зараз маємо реванш. Колишні "регіонали" розповзлися по різних партіях і стали владою, тож наше завдання ‒ це структуризація організацій та збільшення членства для того, щоб зупинити цей реванш і зробити, зрештою, владу українською", ‒ повідомив Андрій Міщенко.

Націоналіст наголосив, що у "Свободи" є план деолігархізації України, який полягає в демонополізації економіки. Він зазначив, що нині близько десятка людей контролюють економіку всієї країни, і вони встановлюють для українців вартість відповідних послуг чи товарів та вартість людської праці. На думку націоналіста, саме контроль олігархами вартости праці громадян призводить до масового виїзду українців за кордон у пошуках пристойної заробітної платні.

"Саме монополізація економіки у всіх можливих проявах вбиває Українську Державу. Найбільша біда України ‒ це масовий виїзд громадян за кордон. На місці залишаються пенсіонери, і це призводить до деградації держави. Наші завдання ‒ відстояти національні інтереси та підняти економіку", ‒ підкреслив Андрій Міщенко, окреслюючи плани діяльності "Свободи" в області та Україні загалом.

Очільник свободівців Кропивницького, голова фракції націоналістів у міськраді обласного центру Сергій Капітонов також переконаний, що обласна "Свобода" на чолі з Андрієм Міщенком стане значно потужнішою. Він наголосив, що багаторічний досвід новообраного керівника значно підсилить позиції свободівців Кропивницького, допоможе оптимізувати роботу та правильно визначити головні напрямки діяльності.

На завершення прес-конференції Андрій Міщенко відповів на всі запитання журналістів і висловив сподівання на плідну співпрацю з представниками ЗМІ.

Sidebar Ad 1

FACEBOOK