slide01

Депутати Фортечної ради підтримали запит депутата-свободівця

Автор  Вівторок, 27 червня 2017 15:39

27 червня 2017 року відбулася одинадцята сесія Фортечної районної у м. Кропивницькому ради сьомого скликання.


На початку засідання депутати розглянули три запити, які стосуються проблем житлово-комунальної сфери.
Перший запит від депутата Олени Скочко від фракції ВО "Свобода" стосується пров. Плетений, що розташований в районі Чечора. На провулку немає ні ліхтарів, ні нормального дорожнього покриття, тож жителі провулку і прилеглих вулиць звернулись до депутата із проханням допомогти їм у вирішенні цих проблем.

Другий запит від депутата Сергія Корінного депкорпус розглянув з приводу будинку № 157а, що розташований на вул. Яновського. Мешканці багатоповерхівки попросили свого депутата посприяти у ремонті прибудинкової території.

Третій запит надійшов від Дениса Борисова (Радикальна партія) стосовно освітлення стежки по вул. Кременчуцька - від буд. № 13 до містка через річку Інгул. В темний період доби жителі наражаються на небезпеку, так як зазначена вище стежка не освітлюється.

Усі запити були одноголосно підтримані депутатським корпусом і будуть направлені на міського голову Кропивницького Андрія Райковича. Тож будемо сподіватись, що дані проблеми кропивничан будуть вирішені.

Наступним питанням депутати затвердили звіт про виконання районного у місті буджету за I квартал 2017 року. Підкреслюємо, що фракція ВО "Свобода" не підтримала звіт про виконання районного у місті буджету за I квартал, адже, згідно вказівки центрального проводу, не несе відповідальності за місцевий бюджет.

Sidebar Ad 1

FACEBOOK